/ SUOER SAA-1000A
SUOER SAA-1000A
RM
125.00
Model
Input Voltage – 12V
Output Voltage – 220V~235V AC
Rated Power – 550W
Peak Power – 1000W
Efficiency – 85%
SUOER SAA-1000A quantity
Add to cart
Categories:
Inverter
Off Grid
Related products
FELICITY IVEM 5048
RM
Add to cart
Livoltek All-in-one Energy Storage System
Select options
Sale!
(AS-IS 3) SUOER PURE SINE WAVE 1000VA 12V INVERTER